за компанијата

Haining Mingyuan Декоративни материјали копродукции, Ltd специјализирана за производство и продажба на ПВЦ подови materials.It има домашни напредни опремата за производство и одлична продажба team.It Shuangfeng се наоѓа во индустриска зона, Haining Сити, провинција Жеџијанг, зафаќа површина од 10000 квадратни. м, убава средина, одлична географска услови.На компанија има независна увоз и извоз права, производи се извезуваат во Европа, Америка, Југоисточна Азија, Јужна Америка и од други земји. Ние се придржуваат на дизајн на производи и високи стандарди на квалитет за да се обезбедат квалитетни производи на потрошувачите. Во недостаток на енергија, загадување на животната средина е сериозна денес, ние се зелени производство на животната средина како concept.Haining Mingyuan Декоративни материјали копродукции, Ltd специјализирана за производство и продажба на ПВЦ подови materials.It има домашни напредни опремата за производство и одличен тим за продажба.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Зачленете се

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05
WhatsApp Онлајн Chat!