Rreth kompanisë

Haining Mingyuan Punim Materials Co, Ltd specializuar në prodhimin dhe shitjet parket PVC materials.It ka pajisje të brendshme të përparuara të prodhimit dhe të shitjes të shkëlqyer team.It është e vendosur në zonën industriale Shuangfeng, Haining qytetit, provincës Zhejiang, mbulon një sipërfaqe prej 10.000 katrore. m, një mjedis të bukur, kompania e shkëlqyer gjeografik conditions.The ka importit dhe eksportit të pavarur dhe të drejtat, produktet eksportohen në Evropian, Amerika, Azia Juglindore, Amerikën e Jugut dhe vende të tjera. Ne përmbahet hartimin e produktit dhe standardet e cilësisë së lartë për të ofruar produkte të cilësisë për klientët. Në mungesë të energjisë, ndotja e mjedisit është serioze sot, ne kemi marrë prodhimin e gjelbër e mjedisit si një concept.Haining Mingyuan Punim Materials Co, Ltd specializuar në prodhimin dhe shitjet parket PVC materials.It ka në familje pajisje të përparuara të prodhimit dhe shitjes shkëlqyer ekipit.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
pajtohem

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05
WhatsApp Online Chat!